Перейти к основному содержанию

Представники Коблівської та Радсадівської ОТГ переймали практичний досвід розвитку сталої мобільності в Німеччині

22 августа 2019

Категория: Новини

Просмотры: 22

     У рамках проекту «Підтримка та розвиток сталої мобільності в об’єднаних територіальних громадах» Програми «U-LEAD з Європою» з 5 по 9 серпня відбулася навчальна поїздка до Німеччини. У стаді-турі взяли участь представники об’єднаних територіальних громад семи областей України (Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської і Херсонської).

Миколаївщину представили громади-учасниці проекту – Радсадівська ОТГ, заступник голови Максим Корнієнко та Коблівська ОТГ, заступник голови правління Установи «Агенція розвитку Коблівської ОТГ» Сергій Федосєєв.

Учасники відвідали федеральну землю Саксонію-Анхальт, зокрема, міста Магдебург і Остербург, а також об’єднану громаду Нідере-Бьорде. Під час візиту відбулася серія робочих зустрічей і дискусій, також учасники мали змогу оглянути об’єкти транспортної інфраструктури та обговорити можливості реалізації власних ідей у своїх об’єднаних громадах.

«На зустрічі у Міністерстві регіонального розвитку і транспорту федеральної землі Саксонія-Анхальт презентував свою ідею з розвитку велотранспортної інфраструктури в Радсадівській ОТГ. А для того, щоб більш глибше відчути переваги використання велотранспорту, взяв велосипед в оренду і об’їхав пів Магдебургу по спеціально обладнаним велодоріжкам, навіть, перевозив велосипед у потязі», - коментує учасник поїздки Максим Корнієнко.

«Користуючись нагодою, під час робочих візитів обговорив можливості співпраці Коблівської ОТГ з громадою міста Остербург і об’єднаною громадою Нідере-Бьорде», - додав заступник голови правління Установи «Агенція розвитку Коблівської ОТГ» Сергій Федосєєв.

Окрім можливості побачити та обговорити конкретні приклади розвитку об’єктів інфраструктури, участь у поїздці значно посилила мотивацію кожного з учасників до впровадження якісних змін, пов’язаних з подальшим розвитком сталої мобільності в ОТГ.

/

.

..

//

//

'

k

 

xvv

c

 

f

ws

https://mk.suspilne.media/episode/18553

Файл: U-Lead Mobilnist Hromad Sept 19.pdf