Перейти до основного вмісту

Наша діяльність

коблево

Щиро вітаємо Вас на офіційному Веб-сайті Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади».

Тут ви знайдете чудову нагоду познайомитися з Установою «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади», перспективами Коблівської ОТГ, до складу якої входять села Коблево, Виноградне,  Морське, Рибаківка, Лугове, Глибоке, Новофедорівка, Федорівка, Українка, Бессарабка. Наша Установа, разом з громадою, сьогодні намагається впевнено крокувати у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, активним залученням до міжнародної співпраці, бажанням по-новому жити і працювати, щоб стати потужною частиною європейської країни.

На території громади ви знайдете надійних партнерів, вигідні   пропозиції,  а   також  підтримку  влади   у  реалізації   інвестиційних проектів.  Запрошуємо ВАС до взаємовигідної співпраці з метою подальшого гармонійного розвитку всіх напрямків бізнесу та соціальної сфери громади аби забезпечити належне соціально-економічне та культурне зростання.

 

Успіх в роботі та можливості реалізації найскладніших та перспективних проектів є заслугою висококваліфікованих співробітників Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади», професійна і злагоджена робота яких дозволяє нам постійно розвиватися і підвищувати якість нашої роботи.

Щиро дякую нашим партнерам за роки спільної роботи і висловлюю надію на подальшу співпрацю в реалізації намічених планів.

Ми завжди відкриті для дружнього спілкування, ділових та партнерських стосунків.

Переконаний, що спільними зусиллями з громадою, завдяки Вашій ініціативності і відповідальності ми отримаємо вагомі результати у майбутньому, що дасть нам змогу поступово побудувати сильну і заможну Коблівську  об'єднану територіальну громаду.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями,

Голова Правління  

Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади»              

Володимир Киливник.

Останні новини

28 травня 2018
Вітання з 230-ти річчям с. КОБЛЕВЕ

Категорія: Новини

Перегляди: 2

Привітання громадської організації земляцтво "Миколаївщини" в особі президента земляцтва Анатолія Кінаха та директора земляцтва Олександра Грицай.

1

Детальніше
23 травня 2018
Коблево ЕКО ФЕСТ 27 травня 2018року

Категорія: Новини

Перегляди: 3

Запрошуэмо до Коблеве на наш фестиваль "Коблеве ЕКО ФЕСТ" 27 травня 2018року. Місце проведення с.Коблеве, узбережжя Тилігульского лиману. Программа на сайті. 

fest

Детальніше
18 травня 2018
ЕСO-FEST KOBLEVO-2018

Категорія: Новини

Перегляди: 3

ЕСO-FEST KOBLEVO-2018

Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади»ПОВІДОМЛЯЄ, що в унікальному місці біля Тилігульського лиману, з нагоди святкування 230 річчя села Коблеве, 27 травня 2018 року пройде неймовірно яскравий та насичений «ЕСO-FEST KOBLEVO-2018». Саме цей фестиваль відкриє туристичний сезон та стане щорічною візитною карткою КОБЛЕВО для туристів та відпочиваючих. 

Детальніше

Наші проекти