Перейти до основного вмісту

Наша діяльність

коблево

Щиро вітаємо Вас на офіційному Веб-сайті Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  сільської ради».

Тут ви знайдете чудову нагоду познайомитися з Установою «Агенція місцевого розвитку Коблівської  сільської ради», перспективами Коблівської сільської ТГ, до складу якої входять села Коблево, Виноградне,  Морське, Рибаківка, Лугове, Глибоке, Новофедорівка, Федорівка, Українка, Бессарабка, Тузли, Анатолівка. Наша Установа, разом з громадою, сьогодні намагається впевнено крокувати у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, активним залученням до міжнародної співпраці, бажанням по-новому жити і працювати, щоб стати потужною частиною європейської країни.

На території громади ви знайдете надійних партнерів, вигідні   пропозиції,  а   також  підтримку  влади   у  реалізації   інвестиційних проектів.  Запрошуємо ВАС до взаємовигідної співпраці з метою подальшого гармонійного розвитку всіх напрямків бізнесу та соціальної сфери громади аби забезпечити належне соціально-економічне та культурне зростання.

 

Успіх в роботі та можливості реалізації найскладніших та перспективних проектів є заслугою висококваліфікованих співробітників Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  сільської ради», професійна і злагоджена робота яких дозволяє нам постійно розвиватися і підвищувати якість нашої роботи.

Щиро дякую нашим партнерам за роки спільної роботи і висловлюю надію на подальшу співпрацю в реалізації намічених планів.

Ми завжди відкриті для дружнього спілкування, ділових та партнерських стосунків.

Переконаний, що спільними зусиллями з громадою, завдяки Вашій ініціативності і відповідальності ми отримаємо вагомі результати у майбутньому, що дасть нам змогу поступово побудувати сильну і заможну Коблівську  сільську територіальну громаду.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями,

Голова Правління  

Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  сільської ради»              

Cергій Федосєєв

Останні новини

27 лютого 2023
Допомога ВПО у співпраці з БО "ВПЛИВ"

Категорія: Новини

Перегляди: 1

             Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської сільської ради» в рамках проєкту ChildFund Deutschland, Project D23-008-Sternstunden приймала участь у ініціативі “Shelter Ukraine” для підтримки соціальної ініціативи, яка вирішує гуманітарні проблеми цивільного населення (ВПО) в умовах війни.   Проєкт ChildFund Deutschland, Project D23-008-Sternstunden  направлений на допомогу категорії осіб, які вимушено покинули свої домівки та тимчасово перемістилися до Коблівської сільської територіальної громади Миколаївської області. 

Детальніше
22 лютого 2023
Участь у форумі з відновлення інфраструктури України ReBuild Ukraine.

Категорія: Новини

Перегляди: 5

1

              15-16 лютого 2023 року у Варшаві відбувся масштабний форум з відновлення інфраструктури України ReBuild Ukraine.  

Детальніше

Наші партнери

Ландшафтний парк Тилігульский
Ландшафтний парк Тилігульский

Співробітництво з Ландшафтних Тилігульским парком Миколаївської області

Регіональна торгово-промислова палата в Миколаївській області
Регіональна торгово-промислова палата в Миколаївській області

Установа "АМР Коблівської ОТГ" є дійсним членом Регіональної торгово-промислової палати в Миколаївській області та Торгово-промислової палати України

 

Наші проекти