Перейти до основного вмісту

Наша діяльність

коблево

Щиро вітаємо Вас на офіційному Веб-сайті Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади».

Тут ви знайдете чудову нагоду познайомитися з Установою «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади», перспективами Коблівської сільської ТГ, до складу якої входять села Коблево, Виноградне,  Морське, Рибаківка, Лугове, Глибоке, Новофедорівка, Федорівка, Українка, Бессарабка, Тузли, Анатолівка. Наша Установа, разом з громадою, сьогодні намагається впевнено крокувати у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, активним залученням до міжнародної співпраці, бажанням по-новому жити і працювати, щоб стати потужною частиною європейської країни.

На території громади ви знайдете надійних партнерів, вигідні   пропозиції,  а   також  підтримку  влади   у  реалізації   інвестиційних проектів.  Запрошуємо ВАС до взаємовигідної співпраці з метою подальшого гармонійного розвитку всіх напрямків бізнесу та соціальної сфери громади аби забезпечити належне соціально-економічне та культурне зростання.

 

Успіх в роботі та можливості реалізації найскладніших та перспективних проектів є заслугою висококваліфікованих співробітників Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади», професійна і злагоджена робота яких дозволяє нам постійно розвиватися і підвищувати якість нашої роботи.

Щиро дякую нашим партнерам за роки спільної роботи і висловлюю надію на подальшу співпрацю в реалізації намічених планів.

Ми завжди відкриті для дружнього спілкування, ділових та партнерських стосунків.

Переконаний, що спільними зусиллями з громадою, завдяки Вашій ініціативності і відповідальності ми отримаємо вагомі результати у майбутньому, що дасть нам змогу поступово побудувати сильну і заможну Коблівську  сільську територіальну громаду.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями,

Голова Правління  

Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади»              

Cергій Федосєєв

Останні новини

27 липня 2021
«Ініціатива з проєктів муніципального партнерства» Програми «U-LEAD з Європою»

Категорія: Новини

Перегляди: 1

1

Шановні друзі!!!

Радий поділитися новиною, що Коблівська територіальна громада ввійшла до 25% українських громад, які подалися на Ініціативу з проєктів муніципального партнерства Програми «U-LEAD з Європою»!

Детальніше
9 червня 2021
Які проєкти конкурсу «Громада своїми руками» будуть реалізовані в Коблівській ТГ? Вибираємо до 20 червня!

Категорія: Новини

Перегляди: 1

      Стартувало онлайн-голосування за проєкти конкурсу грантів ДТЕК «Громада своїми руками». 
У Коблівській громаді на конкурс було подано 22 заявки. До 20 червня кожен може віддати свій голос за вподобані проєкти, перейшовши за посиланням https://gromada.dtek.com/.
Кращі ідеї проектів отримають додаткові бали до загальної оцінки та збільшать свої шанси на отримання грантів від ДТЕК. Виграти можна до 80 тис. грн.

Детальніше
8 червня 2021
ВІДКРИТО ОН-ЛАЙН ГОЛОСУВАННЯ для проєктів в рамках Конкурсу "Громада своїми руками".

Категорія: Новини

Перегляди: 5

     Шановні жителі громади, представники ініціативних груп, громадських організацій та ОСББ!!!

ВІДКРИТО ОН-ЛАЙН ГОЛОСУВАННЯ 🚩 для проектів в рамках Конкурсу "Громада своїми руками".

Віддати свій голос за один проект можна лише один раз! ✅
Голоси приймаються з будь-якої точки України та світу.👍
Віддати свій голос можна з 7 по 20 червня.

Заходьте за посиланням, обирайте регіон та Коблівську громаду. Читайте опис проектів. ГОЛОСУЙТЕ!

Проєкти з найбільшою кількістю голосів отримають додаткові бали при формуванні підсумкового загального рейтингу.

Детальніше

Наші проекти