Перейти до основного вмісту

Наша діяльність

коблево

Щиро вітаємо Вас на офіційному Веб-сайті Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади».

Тут ви знайдете чудову нагоду познайомитися з Установою «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади», перспективами Коблівської ОТГ, до складу якої входять села Коблево, Виноградне,  Морське, Рибаківка, Лугове, Глибоке, Новофедорівка, Федорівка, Українка, Бессарабка. Наша Установа, разом з громадою, сьогодні намагається впевнено крокувати у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, активним залученням до міжнародної співпраці, бажанням по-новому жити і працювати, щоб стати потужною частиною європейської країни.

На території громади ви знайдете надійних партнерів, вигідні   пропозиції,  а   також  підтримку  влади   у  реалізації   інвестиційних проектів.  Запрошуємо ВАС до взаємовигідної співпраці з метою подальшого гармонійного розвитку всіх напрямків бізнесу та соціальної сфери громади аби забезпечити належне соціально-економічне та культурне зростання.

 

Успіх в роботі та можливості реалізації найскладніших та перспективних проектів є заслугою висококваліфікованих співробітників Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади», професійна і злагоджена робота яких дозволяє нам постійно розвиватися і підвищувати якість нашої роботи.

Щиро дякую нашим партнерам за роки спільної роботи і висловлюю надію на подальшу співпрацю в реалізації намічених планів.

Ми завжди відкриті для дружнього спілкування, ділових та партнерських стосунків.

Переконаний, що спільними зусиллями з громадою, завдяки Вашій ініціативності і відповідальності ми отримаємо вагомі результати у майбутньому, що дасть нам змогу поступово побудувати сильну і заможну Коблівську  об'єднану територіальну громаду.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями,

Голова Правління  

Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади»              

Володимир Киливник.

Останні новини

1 листопада 2019
Міжнародна виставка туризму “ТурЕКСПО 2019” у Львові

Категорія: Новини

Перегляди: 4

                 З метою популяризації туристичного та рекреаційного потенціалу,  Коблівська  ОТГ  за  підтримки голови громади Панича В.М., Установи "Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ",  засновника компанії  "Koblevo Travel" Олексія Осипенко та  підприємця Олега Боза,  взяла  участь  окремим стендом у ХХ міжнародній виставці «ТурЕКСПО-2019». На виставці представлено 17 регіонів України та 9 країн світу,  серед яких – Грузія, Болгарія, Литва, Словаччина, Чехія, Білорусь, Франція та Молдова.

Детальніше
1 листопада 2019
ФОРУМ З ПИТАНЬ СТАЛОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ГРОМАД

Категорія: Новини

Перегляди: 2

     Форум з питань сталого управління земельними ресурсами громад зібрав 79 партнерських громад. Участь у форумі приймали і голова правління Установи "АМР Коблівської ОТГ" Киливник В.П. та заступник голови правління Установи Федосєєв С.М.

Детальніше

Наші проекти