Перейти до основного вмісту

Наша діяльність

коблево

Щиро вітаємо Вас на офіційному Веб-сайті Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади».

Тут ви знайдете чудову нагоду познайомитися з Установою «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади», перспективами Коблівської сільської ТГ, до складу якої входять села Коблево, Виноградне,  Морське, Рибаківка, Лугове, Глибоке, Новофедорівка, Федорівка, Українка, Бессарабка, Тузли, Анатолівка. Наша Установа, разом з громадою, сьогодні намагається впевнено крокувати у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, активним залученням до міжнародної співпраці, бажанням по-новому жити і працювати, щоб стати потужною частиною європейської країни.

На території громади ви знайдете надійних партнерів, вигідні   пропозиції,  а   також  підтримку  влади   у  реалізації   інвестиційних проектів.  Запрошуємо ВАС до взаємовигідної співпраці з метою подальшого гармонійного розвитку всіх напрямків бізнесу та соціальної сфери громади аби забезпечити належне соціально-економічне та культурне зростання.

 

Успіх в роботі та можливості реалізації найскладніших та перспективних проектів є заслугою висококваліфікованих співробітників Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади», професійна і злагоджена робота яких дозволяє нам постійно розвиватися і підвищувати якість нашої роботи.

Щиро дякую нашим партнерам за роки спільної роботи і висловлюю надію на подальшу співпрацю в реалізації намічених планів.

Ми завжди відкриті для дружнього спілкування, ділових та партнерських стосунків.

Переконаний, що спільними зусиллями з громадою, завдяки Вашій ініціативності і відповідальності ми отримаємо вагомі результати у майбутньому, що дасть нам змогу поступово побудувати сильну і заможну Коблівську  сільську територіальну громаду.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями,

Голова Правління  

Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  сільської ради»              

Cергій Федосєєв

Останні новини

3 листопада 2021
Розвиток дружніх взаємовідносин Агенції місцевого розвитку Коблівської ОТГ з Республікою Узбекистан.

Категорія: Новини

Перегляди: 9

о

      Нещодавно, в жовтні місяці, відбулася запланована зустріч керівництва Агенції місцевого розвитку Коблівської ОТГ з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні паном Курмановим Алішером Анваровичем.

Детальніше
3 листопада 2021
Спеціалісти АМР прийняли участь у відеоконференції «Будівництво доріг місцевого значення – нові можливості».

Категорія: Новини

Перегляди: 10

ф

Установа "АМР Коблівської ОТГ" за дорученням керівництва громади в своїй роботі приділяє  значну увагу   питанням покращення стану доріг на території громади.  Адже дороги - це артерії життєдіяльності громади, які дають можливість  для комфортного проживання місцевих жителів та сталого розвитку громади.  В конференції прийняв участь заступник голови правління Установи "АМР Коблівськох ОТГ" Киливник В.П., який веде цей напрямок.

Детальніше

Наші проекти