Перейти до основного вмісту

Наша діяльність

коблево

Щиро вітаємо Вас на офіційному Веб-сайті Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади».

Тут ви знайдете чудову нагоду познайомитися з Установою «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади», перспективами Коблівської ОТГ, до складу якої входять села Коблево, Виноградне,  Морське, Рибаківка, Лугове, Глибоке, Новофедорівка, Федорівка, Українка, Бессарабка. Наша Установа, разом з громадою, сьогодні намагається впевнено крокувати у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, активним залученням до міжнародної співпраці, бажанням по-новому жити і працювати, щоб стати потужною частиною європейської країни.

На території громади ви знайдете надійних партнерів, вигідні   пропозиції,  а   також  підтримку  влади   у  реалізації   інвестиційних проектів.  Запрошуємо ВАС до взаємовигідної співпраці з метою подальшого гармонійного розвитку всіх напрямків бізнесу та соціальної сфери громади аби забезпечити належне соціально-економічне та культурне зростання.

 

Успіх в роботі та можливості реалізації найскладніших та перспективних проектів є заслугою висококваліфікованих співробітників Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади», професійна і злагоджена робота яких дозволяє нам постійно розвиватися і підвищувати якість нашої роботи.

Щиро дякую нашим партнерам за роки спільної роботи і висловлюю надію на подальшу співпрацю в реалізації намічених планів.

Ми завжди відкриті для дружнього спілкування, ділових та партнерських стосунків.

Переконаний, що спільними зусиллями з громадою, завдяки Вашій ініціативності і відповідальності ми отримаємо вагомі результати у майбутньому, що дасть нам змогу поступово побудувати сильну і заможну Коблівську  об'єднану територіальну громаду.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями,

Голова Правління  

Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади»              

Володимир Киливник.

Останні новини

11 січня 2019
Зустріч з мешканцями Українського старостинського округу

Категорія: Новини

Перегляди: 1

Включити до Перспективного плану розвитку Коблівської ОТГ на 2019-2020 роки :

1.Створити  ОСМД  на базі житлового будинку в с.Українка.

2. Створити дитячий оздоровчий комплекс на Чиловій косі з затвердженням зони стаціонарної рекреації Тилігульського ландшафтного парку.

Детальніше
3 січня 2019
Формування Перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки в селі Рибаківка

Категорія: Новини

Перегляди: 1

03 січня мешканці Рибаківки долучилися до участі у формуванні перспективного плану розвитку громади на 2019-2021 роки.За підсумками обговорень рибаківці одностайно визначили пріоритетними питання: ремонту та будівництву доріг; реалізації проекту доочищення води для питних потреб; будівництво поля для міні-футболу, скверу та спорткомплексу; ремонту покрівлі Рибаківського закладу загальної середньої освіти;реалізувати проект "Капітальний ремонт скатної покрівлі Рибаківського закладу   ЗЗСО I-III ступенів"; будівництво скверу біля б/в "Троянда"; Встановити стеллу при в'їзді в с.Рибаківка; буді

Детальніше
3 січня 2019
Зустріч з мешканцями села Лугове у рамках формування Перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки

Категорія: Новини

Перегляди: 1

3 січня 2019 року при обговоренні Перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки мешканці села Лугове зійшлися на тому, що першочергову увагу в наступні роки слід приділити: ремонту та будівництву доріг; забезпеченню належних умов для медичного обслуговування населення; розширенню меж населених пунктів; створення спортивно – оздоровчого комплексу на базі гуртожитку та бувшої школи с. Лугове; повернення на баланс громади школи, очисних споруд та полігону твердих побутових відходів; будівництво асфальтного заводу с. Глубоке.

Детальніше

Наші проекти