Перейти до основного вмісту

Фандрейзинг

Фандре́йзинг або збір коштів (англ. Fundraising) — процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо), які організація не може забезпечити самостійно, та які є необхідними для реалізації певного проекту або своєї діяльності в цілому.

Термін «Фандрейзинг» є калькою з англійської (fund — кошти, фінансування, raise— піднімати, добувати, збирати).

Фандрейзинг — це пошук ресурсів (людей, устаткування, інформації, часу, грошей та ін) для реалізації проектів та / або підтримання існування організації.

Таким чином, пошук фінансових ресурсів займає в цьому процесі важливе, але не єдине місце. Крім того, Фандрейзинг — це також наука про успішне переконання інших у тому, що діяльність вашої організації заслуговує уваги (і підтримки). У центрі Фандрейзингу стоїть людина — Фандрейзер або менеджер з Фандрейзингу. Успішність залучення коштів багато в чому залежить від того, наскільки він володіє професійними навичками і вірить сам у те, у чому намагається переконати інших.

фандрейзинг

 

 

 

2 березня 2018
У столиці обговорили законодавство для фандрайзингу

Категорія: Фандрейзинг

Перегляди: 19

У столиці обговорили законодавство для фандрайзингу

Вчора у Києві відбувся круглий стіл “Дружнє законодавство для добровільних пожертвувань”, організований командою Українського незалежного центру політичних досліджень. Європейські експерти поділилися досвідом та кращими закордонними практиками, а українські – реаліями українських можливостей. Подія зібрала декілька десятків представників громадських та благодійних організацій.

Детальніше

Наші проекти