Перейти до основного вмісту

Новини

23 січня 2020
Співробітництво з "KOBLEVO TRAVEL" в популяризації туристичного потенціалу Коблівської ОТГ.

Категорія: Новини

Перегляди: 2

 

h

           Коблівська ОТГ протягом багатьох років своєю діяльністю сприяє розвитку туризму на території  чотирьох  зон відпочинку громади: Коблеве, Рибаківка, Морське і Лугове, в чому також беруть участь представники бізнесу та підприємців у сфері туризму та послуг.

Детальніше
3 січня 2020
Привітання з Різдвом Христовим та Новим роком.

Категорія: Новини

Перегляди: 1

пе

                 Шановна Коблівська громадо!

                 Щиро вітаю Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

                 Усі ми разом робимо дуже важливу справу: розвиваємо нашу громаду. Кожен із нас вкладає в цей процес частинку себе, і завдяки цьому 2019 рік був відзначений плідною роботою всіх причетних.

Детальніше
19 грудня 2019
Привітання колективу ЦНАП зі святом св.Миколая.

Категорія: Новини

Перегляди: 2

 

и

                 "Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ" на день Святого Миколая та у зв'язку зі скорим відкриттям ЦНАП в с.Коблеве, подарувала для його коллективу красуню ялинку.

Детальніше
19 грудня 2019
Зустріч з представниками Коблівської та Березанської ОТГ.

Категорія: Новини

Перегляди: 1

я

                  17 грудня 2019 року відбулася зустріч представників Березанської ОТГ,  Коблівської ОТГ та "Агенції місцевого розвитку Коблівської ОТГ", під час якої були обговорені питання можливої співпраці щодо розвитку громад в сфері туризму, інфраструктури та міжмуніціпального співробітництва.

Детальніше
1 листопада 2019
Міжнародна виставка туризму “ТурЕКСПО 2019” у Львові

Категорія: Новини

Перегляди: 4

                 З метою популяризації туристичного та рекреаційного потенціалу,  Коблівська  ОТГ  за  підтримки голови громади Панича В.М., Установи "Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ",  засновника компанії  "Koblevo Travel" Олексія Осипенко та  підприємця Олега Боза,  взяла  участь  окремим стендом у ХХ міжнародній виставці «ТурЕКСПО-2019». На виставці представлено 17 регіонів України та 9 країн світу,  серед яких – Грузія, Болгарія, Литва, Словаччина, Чехія, Білорусь, Франція та Молдова.

Детальніше
1 листопада 2019
ФОРУМ З ПИТАНЬ СТАЛОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ГРОМАД

Категорія: Новини

Перегляди: 2

     Форум з питань сталого управління земельними ресурсами громад зібрав 79 партнерських громад. Участь у форумі приймали і голова правління Установи "АМР Коблівської ОТГ" Киливник В.П. та заступник голови правління Установи Федосєєв С.М.

Детальніше

Наші проекти