Перейти до основного вмісту

Базове навчання для ОСББ в рамках Проекту ЄС/ПРООН HOUSES.

11 лютого 2020

Категорія: Новини

Перегляди: 2

г

                  Завершилося базове навчання для ОСББ в рамках Проекту ЄС/ПРООН HOUSES в  Коблівській ОТГ.  Поряд з досвідченими головами ОСББ були й ініціативні групи, які на шляху до створення ОСББ. Навчання пройдено - вручено Сертифікати й методичну літературу, яка  стане  в нагоді всім учасникам.

л

з

1

2

              Також відбулась  зустріч   регіонального координатора ПРООН  Миколаївського обласного центру сталого розвитку громад  Тетяни Гвоздь та експерта IFC у Миколаївській області - Програма "Енергоефективність в Україні"  Максима Литвиненко з жителями багатоповерхових будинків. Тут спільно оговорювали Програму ЕНЕРГОДІМ Фонду Енергоефективності та  шукали відповіді на питання, розвіювали страхи й сумніви.

7

8

 

                           А родзинкою дня стало підписання Коблівською ОТГ Меморандуму про співпрацю з Фондом енергоефективності. Наступним кроком буде прийняття Програми енергоефективності Коблівської ОТГ і синхронізація її з Програмою підтримки ОСББ. Коблівська ОТГ особлива - тут секретар ради і 3 депутати - голови ОСББ. Вони вміють відстоювати свої права і не бояться брати відповідальність.
 

й

 

ї

 

 

Наші проекти