Перейти до основного вмісту

Допомога ВПО у співпраці з БО "ВПЛИВ"

27 лютого 2023

Категорія: Новини

Перегляди: 1

             Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської сільської ради» в рамках проєкту ChildFund Deutschland, Project D23-008-Sternstunden приймала участь у ініціативі “Shelter Ukraine” для підтримки соціальної ініціативи, яка вирішує гуманітарні проблеми цивільного населення (ВПО) в умовах війни.   Проєкт ChildFund Deutschland, Project D23-008-Sternstunden  направлений на допомогу категорії осіб, які вимушено покинули свої домівки та тимчасово перемістилися до Коблівської сільської територіальної громади Миколаївської області. 

             В рамках виконання проекту силами працівників Агенції місцевого розвитку Коблівської сільської ради та залучених волонтерів було здійснено отримання та видачу 50 електрообігрівачів для сімей ВПО з дітьми.  Списки отримувачів даної гуманітарної допомоги було сформовано спеціалістами Агенції у тісній взаємодії з гуманітарним штабом та фахівцями відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради.

              Адресна видача допомоги відбувалася на території Коблівської територіальної громади, електрообігрівачі  було роздано у 8 селах громади( Коблеве, Рибаківка, Українка, Тузли, Анатолівка, Виноградне, Новофедорівка, Морське), відповідно до підготовлених списків бенефіціарів. Працівники Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської сільської ради», соціальні працівники та залучені волонтери охоче допомагали в реалізації даної соціальної ініціативи, яка вирішувала гуманітарні проблеми категорії осіб, які вимушено покинули свої домівки та тимчасово перемістилися до Коблівської сільської територіальної громади. І як завжди, нам дуже приємно було чути щирі слова подяки від мамочок та дітей  за надану їм підтримку електрообігрівачами взимку під час війни бо, на жаль, багато хто з них потребують тепла, адже втратили домівки та роботу.
               Завдяки одержаній гуманітарній допомозі в межах проєкту ChildFund Deutschland, Project D23-008-Sternstunden, сім'ї з дітьми  з числа внутрішньо переміщених осіб на території Коблівської сільської територіальної громади почуваються ще більш захищеними, мають реальну підтримку та допомогу у вирішенні їх нагальних потреб.

5

4

3

2

               1  

         Благодійну допомогу було надано в межах ініціативи «Shelter Ukraine», що реалізується завдяки SILab Ukraine та ChildFund Deutschland та Aktionsbündnis Katastrophenhilfe. Мета проєкту — допомога внутрішньо переміщеним українцям, що постраждали від війни.

#ShelterUkraineCampaign #ChildFundDeutschland #AktionsbündnisKatastrophenhilfe #EmergencyRelief #HumanitarianAid

 

Покликання на сторінки:

SILab Ukraine — https://www.facebook.com/silab.ukraine

VPLYV — https://www.facebook.com/vplyvfund

Teple Misto — https://www.facebook.com/warmifua

Teple Misto — https://www.instagram.com/teple_misto/

ChildFund Deutschland - https://www.facebook.com/ChildFundDeutschland

 

 

Наші проекти