Перейти до основного вмісту

ЕСO-FEST KOBLEVO-2018

18 травня 2018

Категорія: Новини

Перегляди: 32

Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади»ПОВІДОМЛЯЄ, що в унікальному місці біля Тилігульського лиману, з нагоди святкування 230 річчя села Коблеве, 27 травня 2018 року пройде неймовірно яскравий та насичений «ЕСO-FEST KOBLEVO-2018». Саме цей фестиваль відкриє туристичний сезон та стане щорічною візитною карткою КОБЛЕВО для туристів та відпочиваючих. 
В  рамках святкування 230 річчя села Коблеве на фестивалі зберуться творчі колективи Коблівської громади, м. Южне, м. Миколаєва, м. Одесса, м. Херсон та гості свята. Також яскравою родзинкою, стануть спортсмени кайт серфінгу зі своїми показовими виступами та змаганнями. Еко-містечко буде насичене яскравими майданчиками: атракціони, ігрові майданчики для дітей, майданчики для майстер класів та фото зон. І звісно родзинкою свята стануть показові виступи професіоналів міжнародного класу, гостей з різних країн Азії та Європи, які будуть робити майстер класи для дітей та запускати велетенські повітряні змії (Kite). 
Велика сцена зі світлодіодним екраном, дозволить не тільки яскраво виступати колективам, але й робити рекламу компаній зі сцени: ведучі (текстовка), відео-ролік, логотип на світлодіодному екрані. Окрім цього, є можливість розміщення логотипу компаній: борди, афіши, сіті-лайти, запрошення, буклети, браслети учасників, інтернетет ресурси, офіційний сайт фестивалю, а також розміщення індивідуального брендового намету або рекламної конструкції як додаткової піар акції, право розповсюдження рекламної + сувенірної продукції компанії та інше.

Пропонуємо вам не просто спостерігати за рекламною компанією та фестивалем «ЕСO-FEST KOBLEVO-2018», а й стати партнером нашого заходу та підтримати талановиту молодь.

Контакти:
Зателефонувати: +38 067 9220245, +38 093 6467789.
Web-підтримка фестивалю: www.ecofest.com.ua  та www.kamr.org.ua
E-mail: ldakutc@gmail.com
вул. Одеська, 4, с. Коблеве, Миколаївська обл.,Україна

fest

Наші проекти