Перейти до основного вмісту

«Ініціатива з проєктів муніципального партнерства» Програми «U-LEAD з Європою»

27 липня 2021

Категорія: Новини

Перегляди: 12

1

Шановні друзі!!!

Радий поділитися новиною, що Коблівська територіальна громада ввійшла до 25% українських громад, які подалися на Ініціативу з проєктів муніципального партнерства Програми «U-LEAD з Європою»!

Це стало можливим завдяки проведеній кропіткій та наполегливій роботі менеджерів Установи "Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ" щодо формування відповідних проектних заявок та подання їх на даний конкурс.

Метою ініціативи є вдосконалити спроможність громад:

- успішно формулювати та розробляти проєкти;

- зміцнити муніципальне партнерство;

- надати можливість громадам отримати доступ до наявних ресурсів фінансування для реалізації інвестиційних проєктів.

Згідно умов, проєкти мають спрямовуватися на покращення рівня життя людей, якості послуг та наявної інфраструктури у житлово-комунальній сфері, сфері транспорту, водопостачання та водовідведення, енергетики, охорони навколишнього середовища та адаптації до кліматичних змін, а також у сфері охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної допомоги, туризму чи розвитку бізнесу.

Наші проєктні ідеї були включені до загальної бази даних та перевірені на відповідність до наступних критеріїв відбору:

- Участь громади-партнера;

- Вплив на дві чи більше громади;

- Будівництво, реконструкція або відновлення комунальної

інфраструктури на фінансово та екологічно стійкій основі.

Радий повідомити Вам, що наші проєкти «Будівництво Південно-Бузького групового водопроводу», «Реконструкція з’єднувального каналу між Тилігульським лиманом і Чорним морем», «Будівництво комплексу берегозахисних споруд для поліпшення стану морської акваторії та благоустрою узбережжя с. Коблеве , с. Сичавка та м. Южне», «Придбання спеціалізованої техніки та обладнання для запровадження сучасної системи управління твердими побутовими відходами спільного проекту Южненської міської територіальної громади Одеської області та Коблівської сільської територіальної громади Миколаївської області» та «Будівництво паромної переправи Рибаківка-Очаків» відповідають всім зазначеним критеріям, і були обрані для подальшої підтримки в рамках вищезазначеної Ініціативи.

«Ініціатива з проєктів муніципального партнерства» Програми «U-LEAD з Європою» продемонструє громадам важливість та переваги муніципального партнерства у реалізації проєктів місцевого розвитку такого масштабу та значення, які зможуть зацікавити ключові фінансові установи, що працюють в Україні - державні установи, донорські партнерські організації, вітчизняні банки та міжнародні фінансові установи, і які будуть краще відповідати вимогам різних фінансових інструментів.

Дякуємо U-LEAD з Європою за підтримку!!!

#ULEAD #КоблевскаяОТГ #Коблево #проект #новости #ULEADзЄвропою #Агенціярозвитку

Далі буде!!!)))

З повагою, голова правління Установи "АМР Коблівської ОТГ"   Сергій Федосєєв.

Наші проекти