Перейти до основного вмісту

Інноваційні підходи Австрії та успішна реалізація пілотного проєкту URBAN MENUS в Коблеве.

2 квітня 2021

Категорія: Новини

Перегляди: 9

1

                        Інноваційні підходи Австрії змінюють майбутнє містобудування в Україні!

                        Доказом цього стала успішна реалізація пілотного проєкту URBAN MENUS  в Коблеве.  Завдяки інноваційному  підходу із застосуванням 3-D веб-інструменту Urban Menus  відомої архітекторки Лаури Спінадель було створено візуалізацію курорту Коблеве, який має всі шанси стати магнітом оздоровчого туризму в Україні.

                         Креативна директорка та головна натхненниця цього проєкту, пані Лаура Спінадель, розробила інноваційний веб-інструмент тривимірного містобудування URBAN МENUS, який допомогає візіалізувати мрії та сценарії, аналізувати їх разом з різними зацікавленими сторонами та досягти консенсусу щодо того, в якому напрямку повинен розвиватися курорт.

,

                          Проєкт було реалізовано за підтримки Торгового відділу Посольства в Україні, а також Коблівської  сільської ради та  Установи "Агенція місцевого розвитку Коблівської об'єднаної територіальної громади". Фінансування цього проєкту було забезпечено Міністерством економіки та дигілізації Австрії та Федеральною Палатою Економіки Австрії (WKO) в рамках програми go-international.

4

                          Установа "АМР Коблівської ОТГ" щиро вдячна всім учасникам проєкту "URBAN MENUS зустрічає Коблево" за плідну співпрацю в розвитку нашої громади, особлива подяка пані Лаурі Спінадель та її команді, Торговому відділу Посольства Австрії в Україні.  

ш                       

ї

Детальніше про проєкт за посиланням: https://www.advantageaustria.org/ua/news/URBAN_MENUS.uk.html

Наші проекти