Перейти до основного вмісту

КОБЛІВСЬКА ГРОМАДА обрана для участі у ПРОЄКТІ «ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР» від Міжнародної організації з міграції (МОМ) IOM Ukraine

10 травня 2023

Категорія: Новини

Перегляди: 3

c

          Проєкт «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад» сприяє зміцненню стійкості громад в середовищі численних потрясінь шляхом розбудови спроможності до збору та використання даних на місцевому рівні та фінансується Урядом Канади Embassy of Canada to Ukraine, Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади #UnitedForUkraine.

           Коблівську громаду відібрано на конкурсній основі завдяки розробленій та поданій проєктній заявці установою «Агенція місцевого розвитку Коблівської сільської ради»,що дасть можливість отримати підтримку в формі технічного забезпечення та взяти участь в тематичних тренінгах.

           Проведення МОМ тренінгів сприятиме залученню мешканців громади та представників органу місцевої влади для участі у серії групових діалогів для обговорення найбільш важливих і нагальних потреб громади та спільної розробки планів, дій громади щодо їх вирішення.

           Вже ведуться обговорення з представниками команди проєкту Представництва МОМ, команди ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» Західноукраїнський ресурсний центр та представниками Коблівської СТГ для успішної реалізації проєкту. Перші тренінги очікуються вже на наступному тижні…

Наші проекти