Перейти до основного вмісту

Коблівська та Южненська територіальні громади обговорюють співробітництво у сфері поводження з ТПВ

2 червня 2020

Категорія: Новини

Перегляди: 1

е

            Продовжується реалізація проєкту «Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами», що реалізується АМУ спільно з Програмою «U-LEAD з Європою» в Южненській міській та Коблівській сільській громадах. 28 травня пройшло друге спільне онлайн-засідання робочих груп Южненської міської та Коблівської сільської територіальних громад. Захід відкрили заступниця Южненського міського голови Лариса Шегида та секретар Коблівської сільської ради Світлана Талоха, які у вступному слові зазначили, що спільний проєкт набуває конкретики і головне – визначити механізм фінансування, який дозволить успішно та ефективно реалізувати проєкт.

             Експерт проєкту Людмила Євсєєва презентувала учасникам проєктну пропозицію «Придбання спеціалізованої техніки та обладнання  для запровадження сучасної системи управління твердими побутовими відходами в рамках спільного проєкту Южненської та Коблівської територіальних громад» Після цього учасники онлайн-зустрічі обговорили мету, завдання, заходи та результати, які отримає кожна із сторін в результаті його реалізації. Також експерт запросила учасників до обговорення механізму фінансування та обсягів внеску кожної зі сторін.

             Наталія Бойко, представниця АМУ, презентувала учасникам проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту.

На завершення засідання  було визначене домашнє завдання:

  • здійснити коригування проєктної заявки «Придбання спеціалізованої техніки та обладнання  для запровадження сучасної системи управління твердими побутовими відходами в рамках спільного проекту Южненської та Коблівської територіальних громад»;
  • здійснити коригування проєкту Договору про співробітництво територіальних громад;
  • запланувати проведення наступного спільного засідання до 4 червня та на засіданні в режимі онлайн підписати Меморандум про співробітництво між Южненсьою міською та Коблівською сільською територіальними громадами.

г

https://www.auc.org.ua/novyna/yuzhnenska-ta-koblivska-terytorialni-gromady-obgovoryuyut-spivrobitnyctvo-u-sferi

Наші проекти