Перейти до основного вмісту

Науково-практичний семінар "Напрацювання підходів щодо створення науково-технічного кластеру як інструменту впровадження космічних технологій, інструментів ГІС та діджиталізації в інтересах розвитку Причорноморського регіону".

18 серпня 2020

Категорія: Новини

Перегляди: 5

 

и

                    Голова правління  Установи "АМР Коблівської ОТГ" Володимир Киливник   взяв участь у роботі науково-практичного семінару "Напрацювання підходів щодо створення науково-технологічного кластеру та інструменту впровадження космічних технологій , інструментів ГІС та діджиталізації в інтересах розвитку Причорноморського регіону", який відбувся 11 серпня 2020 року на базі Одеської національної академії харчових технологій.               

                     Представники  науково-дослідних (освітніх) установ, підприємств усіх форм власності та місцевих органів державної влади  створили  науково-технічний кластер "Причорноморський" та вибрали керівні органи. Одним із засновників кластеру стала Установа "АМР Коблівської ОТГ".

                      В результаті обговореня шляхів об'єднання потенціалів  була підписана Угода про науково-технічне  співробітництво між Національним центром управління та випробувань космічних засобів та Установою "Агенція місцевого розвитку Коблівської об'єднаної територіальної громади". Предметом цієї Угоди є науково-технічне співробітництво  у сфері використання космічних технологій для економічного розвитку, зокрема, Коблівської об'єднаної територіальної громади.

є

Файл: Угода з НЦУВКЗ.pdf

Наші проекти