Перейти до основного вмісту

Навчання для голів ОСББ в рамках Проекту ЄС/ПРООН HOUSES.

7 лютого 2020

Категорія: Новини

Перегляди: 1

и

                        06 лютого, в залі засідань Коблівської сільської ради, під керівництвом  регіонального координатора ПРООН  Миколаївського обласного центру сталого розвитку громад  Тетяни Гвоздь та експерта IFC у Миколаївській області - Програма "Енергоефективність в Україні"  Максима Литвиненко, розпочато навчання  для голів ОСББ та ініціативних жителів багатоквартирних будинків в рамках Проекту ЄС/ПРООН HOUSES за сприяння «Агенції місцевого розвитку» Коблівської сільської ради.

н

                        За результатами навчання  всі учасники отримають сертифікати про проходження навчання від ПРООН, посібник  "Законодавча основа ОСББ"  і посібник курсу лекцій.

Участь у навчанні є БЕЗКОШТОВНОЮ!!! Базове навчання в рамках проекту  HOUSES включає в себе наступні теми: 

  1. Відносини власності в багатоквартирному будинку (Юридичний статус ОСББ-Склад спільного майна багатоквартирного будинку - Обов’язки співвласників - Окремі питання: “балансоутримувачі”, “комунальна власність”)
  2. Налагодження роботи в ОСББ (чи необхідно “приймати” будинок в управління - Технічна документація - “Баланс” - Самозабезпечення - Засади відносин зі співвласниками - Відносини з виконавцями комунальних послуг
  3. Поточна діяльність ОСББ  (Фонди, кошторис і внески в ОСББ)
  4. Місце ОСББ на ринку комунальних послуг (Моделі організації договірних відносин з надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку - Принципи комерційного обліку комунальних послуг - Роль і місце ОСББ в наданні комунальних послуг - Стосунки з монополістами)
  5. Асоціації ОСББ  (Що таке асоціація ОСББ - Вигоди і ризики об’єднання в асоціацію - Засади діяльності асоціації ОСББ)
  6. Взаємодія ОСББ з органами державної влади і місцевого самоврядування.( Що може і що повинне ОСББ - Що можуть і що повинні органи державної влади і місцевого самоврядування - Як уберегти ОСББ від невластивих функцій)
  7. Перевірки в ОСББ органами державної влади і місцевого самоврядування (Хто і як може перевіряти ОСББ та управителів  - Як проводяться перевірки - Що треба знати, якщо ОСББ є у плані проведення перевірок -Як підготуватися та спокійно пережити перевірку)
  8. Комунікації в ОСББ  (особливості комунікацій в ОСББ– маніпуляції в  комунікації – конфлікт та як його побороти-ефективна презентація: як утримувати увагу аудиторії та ефективно передавати необхідну вам інформацію). ц

г

             Окрім того було презентовано Фонд енергоефективності та Програму підтримки ЕНЕРГОДІМ.
Всі учасники отримали змістовні відповіді на питання, що виникли під час зустрічі. 

ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ПРОЕКТУ - ОТРИМУЙТЕ ЗНАННЯ - КЕРУЙТЕ БУДИНКОМ ЯКІСНО ТА ЕФЕКТИВНО!

 

Наші проекти