Перейти до основного вмісту

ПЕРШИЙ МОДУЛЬ ТРЕНІНГІВ В КОБЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОМАЙНУВ, ЗАЛИШИВШИ ЗНАННЯ ТА ВРАЖЕННЯ.

18 травня 2023

Категорія: Новини

Перегляди: 7

1

       Протягом двох днів 16 та 17 травня в нашій громаді проходили тренінги для бажаючих на тему: «Збір даних» в рамках проєкту  «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

 2

      Проєкт сприяє зміцненню стійкості громад в середовищі численних потрясінь шляхом розбудови спроможності до збору та використання даних на місцевому рівні і має на меті:

         - зміцнення спроможності індивідів у зборі даних;

          - зміцнення спроможності адміністрацій у територіальних громадах у аналізі даних;

          - зміцнення спроможності представників органів місцевої влади приймати інклюзивні, добре поінформовані рішення, що спираються на факти.

           За два дні 20 представників Коблівської громади ознайомились з підходами та методами збору даних, опрацьовували в групах матеріал та планували дослідження проблем на місцевому рівні, складали опитування, знайомились з мобільною платформою KOBO Toolbox для збору даних та тренувались формувати анкети для соціологічних досліджень.

3

   4

   5

         6

7

 

9

д

а

г

 

           По завершенні, учасники першого модулю отримали сертифікати про участь в тренінгах від організаторів.

           Наступний модуль 2-денних тренінгів запланований на початок червня…

   і

       Після тренінгів у громадах МОМ сприятиме залученню мешканців громади та представників органів місцевої влади для участі у серії фасилітованих діалогів для обговорення найбільш важливих і нагальних потреб громади та спільної розробки планів дій громади щодо їх вирішення.

            За результатами успішного проведення всіх запланованих заходів проєкту, організатори нададуть громадам, які приймали участь, обладнання для збору та аналізу даних.

            Висловлюємо подяку представництву Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ), Уряду Канади, Західноукраїнський ресурсний центр за можливість реалізувати такий захід у Коблівській ТГ.  #UnitedforUkraine

            Дякуємо тренерці Ірині ТАРАН за цікаву подачу матеріалу та чудову комунікацію з учасниками!

 

 

 

Наші проекти