Перейти до основного вмісту

Посібник з питань просторового планування для уповноважених органів містобудування та архітектури об'єднаних територіальних громад (видання друге, доповнене)

23 червня 2020

Категорія: Новини

Перегляди: 9

             п

 Цей практичний посібник із питань просторового планування територій (у подальшому - «Посібник») призначений для працівників виконавчих органів сільських, селищних, міських рад із питань містобудування та архітектури (включно об'єднані територіальні громади), які відповідно до ст. 13 Закону України «Про архітектурну діяльність» належать до уповноважених органів містобудування та архітектури. Вони здійснюють свою діяльність у сфері містобудування та архітектури відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а з питань делегованих повноважень, передбачених підпунктом «б» частини першої статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вони підконтрольні відповідним органам виконавчої влади.

                 В другу редакцію посібника включено результати освітньо-практичної програми "Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад", що реалізовувалось командою CANactions School у 2018-2019 рр. за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні підзвітності та розвитку "ULEAD з Європою", яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Метою програми, орієнтованої на представників місцевого самоврядування та фахівців у сфері просторового планування, було підвищення компетенцій та обізнаності учасників щодо європейських політик розвитку територій та інструментів стратегічного та інтегрованого просторового планування. Навчальний процес тривав з листопада 2018 р. по вересень 2019 р. та засновувався на практичній роботі з кейсами ОТГ, представники яких взяли участь у програмі. Підсумком програми стало створення 30 концепцій просторового розвитку населених пунктів та територій ОТГ.

http://ulead.it4u.ua/

                  Установа "Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ"  увійшла до Посібника з питань просторового планування для уповноважених органів містобудування та архітектури об'єднаних територіальних громад. Гарний приклад дієвих практик серед сільських територіальних громад України!

 

Наші проекти