Перейти до основного вмісту

Привітання з Різдвом Христовим та Новим роком.

3 січня 2020

Категорія: Новини

Перегляди: 1

пе

                 Шановна Коблівська громадо!

                 Щиро вітаю Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

                 Усі ми разом робимо дуже важливу справу: розвиваємо нашу громаду. Кожен із нас вкладає в цей процес частинку себе, і завдяки цьому 2019 рік був відзначений плідною роботою всіх причетних.

                  Кожен новий день   —    це нова сторінка нашої історії. Ми стаємо сильнішими та мудрішими, долаємо все вищі рубежі.     Тому в новому році бажаю вам ставити якомога амбітніші цілі, пізнавати нові світи та мріяти від усього серця.

                  Прийміть найщиріші вітання і побажання міцного здоров'я, добробуту, успішного завершення розпочатих справ і перспективних планів на майбутнє. Нехай у пам’яті збережуться тільки радісні моменти, які наповнять собою 2020 рік, зроблять його плідним, додадуть сили та енергії для успішної роботи на благо нашої громади. І я впевнений, що в новому році всі разом ми зможемо зробити ще більше для того, щоб Коблівська ОТГ була однією з найкращих громад України!

                  Щиро, від усього серця зичу, щоб все, що Ви задумали, обов'язково здійснилося! Адже Новий рік – це чарівне і казкове свято, що надихає на нові справи та добрі вчинки.

                  З Новим роком та Різдвом Христовим!

                  Хай 2020 рік буде по особливому казковим!

З глибокою повагою,

Голова правління Установи " Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ" 

Володимир Киливник.

Наші проекти