Перейти до основного вмісту

Реалізація ініціативи до Великодня.

17 квітня 2023

Категорія: Новини

Перегляди: 8

Промайнув Великдень, а разом з ним і триденний культурний проект у Коблівській громаді #ВЕЛИКДЕНЬКРОКУЄГРОМАДОЮ, який було ініційовано Установою "Агенція місцевого розвитку Коблівської сільської ради".

1

В перший день за маршрутом відвідування с.Українка, с.Анатолівка, с.Новофедорівка, с.Виноградне. Великодньою суботою продовжились зустрічі з громадами сіл Тузли, Рибаківки, Лугового та Морського. В неділю фотозона  та солодощі чекали на мешканців та гостей с.Коблеве.

Флешмоб громадою мав на меті об’єднати тепло сердець від спілкування та подарувати радість зустрічі, відродження традицій та започаткування нових у громаді.

На запланованих локаціях  учасники дружньо прикрашали Великоднє дерево-символ свята яскравими крашанками, як символ вічного життя, виробами місцевих майстрів та майстринь. Разом з  барвистими стрічками розвішуючи їх на дереві, закликали весну. Співали гаївки, виконували руханки та фотографувались. Долучились ще місцеві ініціативи від громад: ярмарки, майстер-класи, виступи колективів, акції «Смаколики для ЗСУ», виставка від чумака.

Щиро дякуємо всім причетним до проекту! КЗ «Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості» на чолі з Оленою Корсіковою,  місцевим майстрам (Геннадій Полухін, Олександр Панич), родині Жданових (за вухастого учасника фотозони) та власникам магазину «Сад город ферма»  (за наданих каченят), водіям Володимиру та Павлу. Також  хочемо висловити безмежну вдячність громадам за гостинність і керівництіу громади за підтримку. Люди – це найбільша цінність, продовжуємо дарувати свої посмішки один одному і у важкі  часи – розділяємо смуток разом! Доброго та світлого майбутнього нашій Україні!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Воскресне Україна!

н

 

 

2

1

4

5

і

 

щ

у

шр6

7

 

 

9

х

 

рз

 

 

в

ф

в

у

 

Наші проекти