Перейти до основного вмісту

Реалізація проекту «Надання гуманітарної допомоги ВПО, жінкам, дітям та представникам вразливих груп населення Коблівської територіальної громади» в рамках другого етапу Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

5 грудня 2022

Категорія: Новини

Перегляди: 1

12

В ході реалізації проекту здійснено доставку та надання гуманітарної допомоги ВПО, одиноким матерям, багатодітним і прийомним сім'ям, дітям та особам з інвалідністю, представникам інших вразливих груп 9 населенних пунктів  Коблівської територіальної громади. Отримане фінансування за проектом використано для закупівлі продуктових та гігієнічних товарів тривалого зберігання, формування наборів відбувалося силами Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської сільської ради». Координація та консолідація потреб мешканців у зв’язку з воєнним станом здійснювалися в постійному контакті з місцевою адміністрацією – Коблівською сільською радою Миколаївського району Миколаївської області, половину продуктових і гігієнічних наборів отримано жителями старостинських округів для відповідних категорій, які проживають у сільській місцевості.  Нам вдалося в короткі терміни протягом жовтня-листопада 2022 року реалізувати проект, бо маємо злагоджену роботу проектної команди Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської сільської ради», активну місцеву підтримку Коблівського сільського голови та керівника відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради. В тісній комунікації з соціальними працівниками та мешканцями громади й ВПО відбувалася адресна видача допомоги, а також її розвезення муніципальним транспортом. Взаємодія з цільовою аудиторією була ефективною та позитивною.

«Громада вже вкотре переконалася, що Міжнародний Фонд «Відродження» – надійний партнер, який завжди підтримує нас, щоб там не сталося. - сказав Коблівський сільський голова Володимир Панич. – Щиро вдячні фонду за потрібну неодноразову допомогу у важкий час. Біженці знайшли у нас тишу, спокій, ми забезпечили їх продуктами, речами першої необхідності. Переселенці та вразливі групи населення отримують продуктові набори, питну воду, медикаменти, одяг, взуття тощо».

Висловлюємо щиру вдячність всій команді МФ «Відродження» та CARE Deutcshland World Central Kitchen за надання допомоги та підтримку людей, які змушені були покинути свої домівки, а також мешканців громади.

Разом ми сильні! Україна переможе!

 «Проект реалізовується за фінансової підтримки Міжнародний Фонд «Відродження» та CARE Deutcshland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

@care_de та @IRF_Ukraine.

Наші проекти