Перейти до основного вмісту

Співпраця з Асоціацією Ягідівництва України.

13 червня 2022

Категорія: Новини

Перегляди: 2

1

       Між Асоціацією “Ягідництво України” та Установою "Агенція місцевого розвитку Коблівської сільської ради" був підписаний меморандум про співпрацю та вже були передані і доставлені  вантажі допомоги від “Місця надії України”. Це стало можливим завдяки зусиллям та донорським внескам Асоціації “Ягідництво України” та міжнародній платформі GWF (США) які приєдналися до ініціативи ще у березні 2022.

2
 Ми раді повідомити, що “Місце надії України” підтримало Коблівську громаду Миколаївської області.

3

4

5

Коблівська територіальна громада Миколаївської області налічує понад 8 000 осіб місцевого населення, і після 23 лютого розпочала приймати та надавати прихисток внутрішньо переміщеним особам які прибули через війну з інших регіонів України. Серед них діти, жінки та літні люди.

На сьогодні, на території громади перебуває 900 внутрішньо переміщених осіб - 307 дітей та 474 жінок із Одеської, Харківської, Миколаївської, Донецької та Херсонської областей. 
В цілому кількість осіб, що потребують допомоги у громаді становить понад 4 тисячі. З них, 449 осіб з інвалідністю, а також, діти-сироти, діти-інваліди, літні люди, лежачі хворі які потребують постійного стаціонарного нагляду. 

http://projects.uaberries.com/info-hope

https://uaberries.com/

https://uaberries.com/mistse-nadii-ukrainy

Приєднатися  до Місця надії України та зробити свій внесок можна дуже просто. Детальніше тут: 


 

Наші проекти