Перейти до основного вмісту

Співпраця з БО "ВПЛИВ" в реалізації гуманітарного проєкту.

13 лютого 2023

Категорія: Новини

Перегляди: 11

 

         22

 Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської сільської ради» в рамках проєкту ChildFund Deutschland, Project D23-008-Sternstunden приймала участь у ініціативі “Shelter Ukraine” для підтримки соціальної ініціативи, яка вирішує гуманітарні проблеми цивільного населення (ВПО) в умовах війни.                                                               

            В рамках виконання проекту силами працівників Агенції місцевого розвитку Коблівської сільської ради та залучених волонтерів було здійснено отримання та видачу 300 теплих ковдр для сімей ВПО з дітьми. Дана безповоротна гуманітарна допомога була надана вищезазначеній категорії осіб, згідно з попередньо підготовленими спеціалістами Агенції та узгодженими з відділом соціального захисту Коблівської сільради списками отримувачів допомоги.

             Кількість осіб, що отримали допомогу: 600, із них 300 дітей (від 0 до 5 років - 91 дитина, від 6 до 10 років - 96 дітей, від 11до18 років – 113 дітей), а також 277 жінок та 23- чоловіків зі складу батьків категорії сімей ВПО з дітьми.

             Проєкт ChildFund Deutschland, Project D23-008-Sternstunden  направлений на допомогу категорії осіб, які вимушено покинули свої домівки та тимчасово перемістилися до Коблівської сільської територіальної громади Миколаївської області. Це внутрішньо переміщені особи  - сімї  з дітьми, загальною кількістю 600 осіб, які отримали допомогу у вигляді ковдр. Списки отримувачів даної гуманітарної допомоги було сформовано спеціалістами Агенції у тісній взаємодії з гуманітарним штабом та фахівцями відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради.

               Адресна видача допомоги відбувалася на території Коблівської територіальної громади, ковдри було розвезено у 9 сіл громади( Коблеве, Рибаківка, Українка, Тузли, Лугове, Анатолівка, Виноградне, Новофедорівка, Морське), відповідно до підготовлених списків бенефіціарів. Працівники Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської сільської ради», соціальні працівники та залучені волонтери охоче допомагали в реалізації даної соціальної ініціативи, яка вирішувала гуманітарні проблеми категорії осіб, які вимушено покинули свої домівки та тимчасово перемістилися до Коблівської сільської територіальної громади. І нам дуже приємно було чути щирі слова подяки від мамочок та дітей  за надану їм підтримку теплими ковдрами під час війни бо, на жаль, багато хто з них втратив домівки та роботу.

                Завдяки отриманій гуманітарній допомозі в межах проєкту ChildFund Deutschland, Project D23-008-Sternstunden, сім'ї з дітьми  з числа внутрішньо переміщених осіб на території Коблівської сільської територіальної громади почуваються ще більш захищеними, мають реальну підтримку та допомогу у вирішенні їх нагальних потреб.

                Нам вдалося в короткі терміни реалізувати наш проект допомоги для ВПО в рамках проєкту ChildFund Deutschland, Project D23-008-Sternstunden, бо маємо злагоджену роботу гуманітарного штабу та волонтерської команди Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської сільської ради», а також активну підтримку місцевої влади та  безпосередньо її структурного підрозділу - відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради.

77

5

66

 

2

Благодійну допомогу було надано в межах ініціативи «Shelter Ukraine», що реалізується завдяки SILab Ukraine та ChildFund Deutschland та Aktionsbündnis KatastrophenhilfeМета проєкту — допомога внутрішньо переміщеним українцям, що постраждали від війни.

 

#ShelterUkraineCampaign #ChildFundDeutschland #AktionsbündnisKatastrophenhilfe #EmergencyRelief #HumanitarianAid

 

Покликання на сторінки:

SILab Ukraine — https://www.facebook.com/silab.ukraine

VPLYV — https://www.facebook.com/vplyvfund

Teple Misto — https://www.facebook.com/warmifua

Teple Misto — https://www.instagram.com/teple_misto/

ChildFund Deutschland - https://www.facebook.com/ChildFundDeutschland

 

Наші проекти