Перейти до основного вмісту

Стратегія розвитку Миколаївської області до 2027 року

1 листопада 2019

Категорія: Новини

Перегляди: 3

              

          Протягом двох днів, 29 та 30 жовтня 2019 року, Миколаївською ОДА та інститутом державного управління ЧНУ ім. Петра Могили проводилось спільне засідання фокус-груп з визначення сфер смарт-спеціалізації Миколаївської області в рамках розробки проекту Стратегії розвитку Миколаївської області на 2021-2017 роки, в якому взяв участь голова правління Установи "Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ" Киливник Володимир Петрович.

          В рамках експертної місії в засіданні брали участь: експерт JRC - Клер Наувелерс (Бельгія) і старший експерт з розвитку промисловості та смарт-спеціалізації команди підтримки реформи Мінекономрозвтку України - Ніно Даменія.

          В заході взяли участь провідні науковці з вищих навчальних закладів Миколаївщини, керівники та представники підприємств бізнесових кіл, фахівці облдержадміністрації, громадських організацій, студенти ВУЗу.

          Використовуючи свій досвід, знання та навички учасники провели глобальну роботу з визначення видів діяльності, які можуть стати «точками зростання» в майбутньому.

          В ході засідання було обрано кілька пріоритетних сфер, які можуть стати основою для смарт-спеціалізації області.

ч

н

щ

 

ш

Наші проекти