Перейти до основного вмісту

Створення курорту місцевого значення на території Коблівської сільської об’єднаної територіальної Громади.

15 січня 2018

Категорія: Новини

Перегляди: 203

26 січня 2018 року в Миколаївській ОДА відбулося чергове засідання робочої групи, пов'язане з реалізацією проекту «Створення курорту місцевого значення на території Коблівської сільської об’єднаної територіальної громади Березанського району Миколаївської області», який може реалізуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. На засідання були запрошені Голови Березанської райдержадміністрації та райради, Голова Коблівської ОТГ, керівники структурних підрозділів Миколаївської облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, підприємств, установ і організацій.

Під час засідання робочої групи були обговорені аспекти створення курорту зі статусом місцевого значення на території Коблівської ОТГ. Ініціатором цього проекту є Миколаївська обласна державна адміністрація, а Замовником виступає управління з питань молоді та туризму Миколаївської ОДА, партнерами є Міністерство аграрної політики і продовольства України, а також Коблівська ОТГ спільно з Установою «Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ».

Головуючий засідання - керівник Управління з питань молоді та туризму Миколаївської ОДА Максименко Олександр, а  з доповіддю за проектом виступив Голова Коблівської ОТГ Володимир Панич та представник Міністерства аграрної політики і продовольства України Андрій Стефанович.

Серед виступаючих слухали Голів Березанської райдержадміністрації та райради, представників екологічної і містобудівних служб й депутатського корпусу Миколаївської ОДА, керівника Агенції місцевого розвитку Коблівської ОТГ Володимира Киливника та представника регіонального ландшафтного парку "Тилігульский" Олега Деркача.

Після доповіді сторони в конструктивному діалозі обговорили "слабкі" місця проекту і прийшли до згоди про необхідність доопрацювання деяких деталей проекту, пов'язаних з екологією, земельними і містобудівними питаннями, які 20.02.2018г. будуть детальніше розглянуті проектувальниками спільно з представниками вищезгаданих служб Миколаївської ОДА.

У підсумковому виступі представники Миколаївської ОДА та громадськості виразили задоволення про єдність присутніх в питанні необхідності надання території Коблівської ОТГ статусу курорту місцевого значення. Є надія, що завдяки спільним зусиллям усіх зацікавлених сторін, цей важливий проект буде реалізований, і Миколаївська область отримає на своїй території сучасний курорт " КОБЛЕВО"!

доповідь

Панич В.М.

Агенція розвиту Коблівської ОТГ Киливник В.П.

Наші проекти