Перейти до основного вмісту

Участь Агенції місцевого розвитку Коблівської ОТГ в Ініціативі з проєктів муніципального партнерства «Підтримка проєктів місцевого розвитку регіонального значення» Програми «U-LEAD з Європою»

3 листопада 2021

Категорія: Новини

Перегляди: 25

1

Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ» приймає активну участь в Ініціативі з проєктів муніципального партнерства «Підтримка проєктів місцевого розвитку регіонального значення», яка впроваджується Програмою «U-LEAD з Європою». Нагадаємо, що спеціалістами Агенції було направлено 5 проєктних заявок, які пройшли відбір та були включені до переліку 130 проєктів для підтримки протягом наступного етапу впровадження Ініціативи.

На 2 етап вищезазначеної Ініціативи спеціалістами Агенції  було підготовлено та надіслано 2 концепції проектів міжмуніципальної співпраці, де партнерами виступають Визирська та Южненська територіальна громади. Ці концепції проектів міжмуніципальної співпраці були включені до переліку 70 проєктів для підтримки протягом II етапу впровадження Ініціативи.
2

В рамках співпраці, Програмою «U-LEAD з Європою» передбачені секторальні семінари для учасників Ініціативи, в яких Агенція приймає активну участь:

.

01 листопада 2021 року спеціалісти Агенції прийняли участь в профільному семінарі – «Загальні особливості розробки інвестиційних/інфраструктурних проектів», де мали можливість отримати фахові консультації українських та міжнародних експертів щодо розробки та реалізації інвестиційних /інфраструктурних проектів, а також рекомендації щодо процедур подання заявок на ключові джерела фінансування від фінансових установ.

 

02 листопада 2021 року спеціалісти Агенції прийняли участь в профільних семінарах:

-  “Галузеві особливості проєктів: МСБ та бізнес парки”;

- “Галузеві особливості проєктів: Туризм та відпочинок”,

де мали можливість отримати фахові консультації українських та міжнародних експертів  з питань підтримки МСБ,створення індустріальних парків, а також особливостей підготовки та реалізації проектів зі сфери туризму та відпочинку.

 

03 листопада 2021 року спеціалісти Агенції прийняли участь в 2-х профільних семінарах:

  • “Галузеві особливості проєктів:управління водою та відходами”;
  • “Галузеві особливості проєктів: Захист навколишнього середовища”,

де мали також можливість отримати фахові консультації українських та міжнародних експертів  з питань підготовки проектів в сфері водопостачання і водовідведення, поводження з ТПВ та захисту навколишнього середовища.


3

4

 

Наші проекти