Перейти до основного вмісту

Участь у навчанні в межах ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах».

3 листопада 2021

Категорія: Новини

Перегляди: 6

с

Спеціалісти Агенції місцевого розвитку Коблівської ОТГ , згідно результатів конкурсу серед громад з усіх регіонів України, наразі приймають участь у навчанні в межах ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах». Ініціативу реалізовує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

Навчальна програма розроблена спільно експертами та практиками із управління бізнесом та місцевого економічного розвитку і складатиметься із двох етапів, які відбудуться протягом 2021-2022 років.

На першому етапі, що триватиме впродовж жовтня-грудня 2021 року, спеціалісти Агенції місцевого розвитку Коблівської ОТГ матимуть можливість долучитися до серії із трьох практичних семінарів, на яких будуть розглянуті питання взаємодії громади з локальним бізнесом, а також інструменти підтримки бізнесу та залучення інвестицій на місцевому рівні.

За підсумками першого етапу  буде відібрано 24 громади, які зможуть отримати консультаційний супровід у розробці та впровадженні інструментів сприяння бізнесу. Цей етап триватиме з лютого по червень 2022 року.

г

Наші проекти