Перейти до основного вмісту

Участь у Програмі USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)

3 лютого 2022

Категорія: Новини

Перегляди: 2

1

               Програмою USAID «АГРО» спільно з компанією «СІВІТТА Україна» розпочалося впровадження «Пілотної ініціативи з розвитку громад», що має на меті розвинути спроможність громад-учасниць управляти своїми активами та партнерствами заради прискорення економічного зростання.

                Голова правління Федосєєв С.М. прийняв участь в  інформаційному заході, що відбувся  2 лютого 2022 року де  ознайомився з перевагами участі нашої громади у цій ініціативі.

                Метою «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

2

                     У рамках програми «АГРО» відбувається запуск «Пілотної ініціативи з розвитку громад», яка має на меті: ● Обрати 2 пілотні території у цільових областях Проекту АГРО; ● Розвинути спроможність управління громадами-учасниками своїми активами та партнерствами заради прискорення економічного зростання (нові інвестиційні проекти, збільшення надходжень в бюджет, розвиток державно-приватних партнерств); ● Підвищити спроможність у сфері місцевого економічного розвитку представників громад (органи влади, державний та приватний сектори); ● Залучити МСП, що працюють на території учасників, до процесу прийняття рішень. 

Наші проекти