Перейти до основного вмісту

В Коблівській громаді оголошено Конкурс міні-грантів "ГРОМАДА СВОЇМИ РУКАМИ- 2021"

6 травня 2021

Категорія: Новини

Перегляди: 11

2

                            УСТАНОВА "АГЕНЦІЯ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ КОБЛІВСЬКОЇ ОТГ"  повідомляє про проведення на території громади, за підтримки компанії   ДТЕК, конкурсу «Громада своїми руками 2021»                     

         Метою проведення Конкурсу є сприяння розвитку громадської активності та ініціативності серед жителів через проведення відкритого Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» для громадських організацій, органів самоорганізації населення (ОСН), об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та ініціативних груп громадських активістів, спрямованих на розвиток громад та вирішення місцевих проблем територій.

Учасниками Конкурсу можуть бути:
-    Сільські  громадські організації, що мають код неприбутковості 0032, зареєстровані та діють на території громади.
-    Органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), які зареєстровані та діють на території громади.
-    Ініціативні групи громадян (волонтери) у кількості не менше ніж 10 осіб, що проживають у межах громади.

       Максимальний розмір міні-гранту, що може бути наданий учаснику, якого буде визначено переможцем складає до  80 000 (вісімдесяти тисяч) гривень на один проєкт. 

         Для отримання фінансування учасникам Конкурсу необхідно забезпечити власний внесок в розмірі не менше 10% від запитуваної суми. Власний внесок може бути наданий також не у грошовій формі, у формі внеску з інших джерел (у т.ч. ресурсами партнерів міні-проєкту) або шляхом виконання робіт, необхідних для реалізації проєкту.

         Запрошуємо взяти участь в установчо-інформаційній зустрічі на цьому тижні 07.05.2021 р. о 14:00 членів конкурсної комісії та 07.05.2021 р. о 15:00 зацікавлених жителів Коблівської територіальної громади в приміщенні Коблівської сільської ради (актова зала).

Сайт проекту, через який мають подаватися заявки: gromada.dtek.com

Організатор Конкурсу – Коблівська сільська рада. Фінансова підтримка - компанія ДТЕК.

https://koblivska-gromada.gov.ua/news/1620274759/

Локальний координатор Конкурсу  :

 Федосєєв Сергій Миколайович, голова правління Установи "АМР Коблівської ОТГ"

телефони: 093 646 77 89 та 050 768 22 01

Файл: Розпорядження про Конкурс Громада своїми руками,2021.pdf

Наші проекти