Перейти до основного вмісту

Відкриття "Центру надання адміністративних послуг" в Коблівській ОТГ.

28 грудня 2019

Категорія: Новини

Перегляди: 1

1

       Сьогодні 28 грудня в приміщенні Коблівської сільської ради зібралися з нагоди важливої події - урочистого відкриття відділу "Центру надання адміністративних послуг" нашої громади. Це справді велике досягнення і ми пишаємося тим, що саме наша громада отримала можливість однією з 600 громад України , відкрити ЦНАП котрий відповідає всім сучасним вимогам та європейським стандартам. Надійними партнерами нашої громади по створенню центру надання адміністративних послуг стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою». Програма «U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою , що фінансується Європейським Союзом та його країнами - членами : Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
Наша громада виграла грант від Програми «U-LEAD з Європою» , завдяки якому в партнерстві громади та завдяки експертам програми і було створено належний ЦНАП , котрий відповідає високим сучасним стандартам та вимогам Європейського Союзу.
Цей ЦНАП буде надавати такі послуги для населення :
реєстрація та зняття з реєстрації мешканців, паспортні послуги,
державна реєстрація актів цивільного стану, реєстрація нерухомості, реєстрація бізнесу, земельні питання, питання місцевого значення, соціальні послуги, послуги Пенсійного фонду, надання відомостей з Державного земельного кадастру, послуги , що надаватиме мобільний сервісний центр МВС.
Володимир Панич – Коблівський сільський голова, В’ячеслав Голінський – спеціаліст програми «U-LEAD з Європою», Аліна Дремлюга – заступник начальника Очаківського відділу обслуговування громадян, Сергій Федосєєв - заступник голови правління Установи "Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ" привітали мешканців громади з відкриттям відділу "Центру надання адміністративних послуг" .
Сьогодні вперше на нашій території надаватиме послуги пересувний мобільний сервісний центр МВС Миколаївської області.

 

в

н

р

д

ж

Наші проекти