Перейти до основного вмісту

Візит делегації Федеральної землі Саксонія (Німеччина) до Коблівської ОТГ.

26 вересня 2019

Категорія: Новини

Перегляди: 6

            c

  Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ в рамках попередньої співпраці з керівництвом Департаменту сприяння економіці Саксонії підготовила офіційний візит 25 вересня 2019 року делегації Федеральної землі Саксонія (Німеччина) до Коблівської ОТГ.

                Спільно з керівництвом Коблівської громади, представниками депутатського корпусу та бізнесу, гостям із делегації Федеральної землі Саксонія (Німеччина) під час офіційної зустрічі в Коблівській сільській раді  було презентовано Коблівську ОТГ, її туристично-рекреаційні та інвестиційні можливості щодо комплексного розвитку території.

                Під час переговорів німецька сторона виявила зацікавленість в налагодженні взаємовигідного співробітництва. Представниками делегації Федеральної землі Саксонія (Німеччина)  були висловлені думки, що саксонські підприємства можуть запропонувати технологічні рішення з переробки / утилізації відходів, ревіталізації територій, а також про співпрацю з туристичним бізнесом Коблево саксонських туристичних агенцій.

                Зі своєї сторони, керівництво громади та представники Агенції місцевого розвитку Коблівської ОТГ додали, що наразі в Україні є багато прикладів успішної реалізації проектів спільно з іноземними партнерами. А суто з німецькими компаніями успішно співпрацюють понад 100 підприємств Миколаївської області, а ФРН впродовж років залишається одним з головних торгівельних партнерів Миколаївщини серед країн ЄС. І тому є впевненість, що ця зустріч це лише початок великої і плідної співпраці між нашими регіонами та представниками бізнесу.

                     Сторони домовились про наступну робочу зустріч в 2020 році із залученням широких ділових кіл Саксонії, Миколаївщини та Коблівської ОТГ зокрема.

 

/

 

0

 

;

,

Наші проекти