Перейти до основного вмісту

Візит делегації від Коблівської громади до Німеччини.

15 вересня 2021

Категорія: Новини

Перегляди: 15

в

            Розвиток міжмуніципального партнерства з однією з потужних країн ЄС.            

            Коблівська сільська рада з 2020 року приймає участь в проєкті «Муніципальні партнерства з Україною» Сервісної Служби «Міста в Єдиному Світі» (SKEW) некомерційного товариства Engagement Global.

            Даним проектом передбачено сприяння громадам з України та Німеччини у встановленні дружніх міжмуніципальних партнерств.

             Завдяки плідній роботі "Агенції місцевого розвитку Коблівської ОТГ", було проведено діяльність у рамках проєкту «Муніципальні партнерства з Україною» Сервісної Служби «Міста в Єдиному Світі» (SKEW) некомерційного товариства Engagement Global, встановлено онлайн-контакти через конференції з громадою міста Херінгсдорф, Німеччина.

              В результаті проведених декілька онлайн-зустрічей на рівні громад, завдяки підтримки Сервісної Служби «Міста в Єдиному Світі» (SKEW) некомерційного товариства Engagement Global, на ім’я керівництва Коблівської сільської громади було отримано офіційне запрошення від мерії Херінгсдорфу щодо відвідання з 10 по 13 вересня 2021 року їх громади. Відповідно, керівництвом Коблівської сільської територіальної громади було сформовано офіційну делегацію, в яку ввійшли представники сільської ради, депутатського корпусу, Агенції місцевого розвитку.

              Під час офіційного візиту, делегація Коблівської сільської територіальної громади мала змогу вперше започаткувати міжнародну міжмуніципальну співпрацю через візит до муніципалітету Херінгсдорф, Німеччина.

              В рамках програми візиту, представники Коблівської громади мали змогу ознайомитись з територією громади Херінгсдорф, відвідати різноманітні установи, інформаційно-туристичний центр, заклад освіти (школу) та туристичні локації громади.

                 Під час зустрічей, представниками офіційної делегації було презентовано Коблівську громаду, її можливості та потенціал.Представники мерії та місцевого бізнесу міста Херінгсдорф висловили свою зацікавленість до співпраці з Коблівською територіальною громадою, бізнесом, Агенцією місцевого розвитку Коблівської ОТГ та бажання відвідати Коблеве та Коблівську громаду з офіційним візитом влітку 2022 року.

                  На зустрічі в місті Херінгсдорф також були присутні делегації з міста Беккум (Німеччина) та польського міста Гродков.

  

м

    щ 

        Маємо надію, що перший візит Коблівської сільської територіальної громади буде першою ластівкою до розвитку міжмуніципального партнерства з однією з потужних країн ЄС – Німеччиною.

               Представники мерії та місцевого бізнесу міста Херінгсдорф висловили свою зацікавленість до співпраці з Коблівською територіальною громадою, бізнесом, Агенцією місцевого розвитку Коблівської ОТГ та бажання відвідати Коблеве та Коблівську громаду з офіційним візитом влітку 2022 року.

Наші проекти