Перейти до основного вмісту

Візит до Республіки Литва.

17 листопада 2022

Категорія: Новини

Перегляди: 1

     1

  На запрошення мера муніципалітету м. Нерінга Литовської Республіки делегація від Коблівської сільської територіальної громади, на чолі з сільським головою Паничем Володимиром Михайловичем, відвідала з офіційним візитом м. Нерінга. У складі делегації взяв участь також голова правління Установи «АМР Коблівської сільської ради» Сергій Федосєєв, який безпосередньо займався перемовинами з литовською стороною щодо підготовки вищезазначеного візиту.

 8

     7

9

11 листопада 2022 року, під час засідання муніципальної ради Нерінга, депутатами одноголосно було прийнято рішення щодо підписання Договору про партнерство з Коблівською сільською радою та муніципалітетом Нерінга. Це історичний день, який дає можливість нашим громадам співпрацювати в сфері туризму, культури, охорони здоров`я, навколишнього середовища, розвитку ЖКГ.

     ф  

 В рамках офіційних зустрічей керівник Агенції особливу увагу приділив обговоренню питань  зі спеціалістами муніципалітету Нерінга щодо реалізації спільних проектів за кошти ЄС, надання гуманітарної допомоги Коблівській громаді, підготовки «дорожньої карти» подальшої співпраці між нашими муніципалітетами.

2

   

     Під час візиту представники Коблівської громади мали можливість ознайомитись з територією Нерінги та її історією, відвідавши історичний музей та музей янтаря, побували в комунальних закладах та установах, а також взяли участь в урочистих заходах з нагоди  святкування 585-ій річниці заснування міста Нерінга.

х

   з

щ

в   пг

 н

е

у

й

Дуже важливим для нас була також зустріч з жителями України та Миколаївської області, які вимушені були переїхати на тимчасове проживання до м.Нерінги. Під час теплої та зворушливої зустрічі з ними, ми обмінялись своїми враженнями та думками щодо подальшої співпраці. Окремо хочемо подякувати їм за активну участь  у святкових заходах, де ними було представлено для всіх бажаючих національну українську кухню – український борщ та вареники.

я

         Висловлюємо велику вдячність мешканцям та керівництву муніципалітету Нерінга за теплий прийом та велику підтримку народу України!

д

Додатково: про нашу зустріч можно ознайомитись за посиланнями :

на офіційному сайті м. Нерінга : https://neringa.lt/ 

https://www.facebook.com/neringos.savivaldybe

https://koblivska-gromada.gov.ua/news/37352-dogovir-pro-spivpraciu-miz-koblivskoiu-gromadoiu-ta-municipalitetom-mista-neringa-litovskoyi-respubliki?fbclid=IwAR2GR4qlSpKawdS7do8RPXC2SMPn7nbRgNqX3pkw__c

Наші проекти